Застосування світлодіодних ламп серії ВТ від BIOM є екологічно чистим і безпечним для здоров'я, оскільки вони не містять шкідливих речовин, таких як ртуть і свинець, що містяться в звичайних лампах розжарювання. Крім того, світлодіодні лампи мають значно більшу термінову службу порівняно зі звичайними лампами, що дозволяє зекономити на їх заміні та утилізації. Тому, якщо ви шукаєте якісне, ефективне і економічне рішення для освітлення вашого приміщення, то обирайте LED лампи BIOM серії ВТ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001418 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 54 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-564 G45 7 W E27 4500 K матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | G45 |
| Ціна | 0.95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴





