Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну стрічку NEON 220В JL 5050-60 RGB для створення яскравого, багатогранного та рівномірного світла. Ця модель ідеально підходить для зовнішнього та внутрішнього контурного підсвічування, а також світлового декорування об'єктів.
Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 5050-60 RGB використовує багатоколірні діоди типу SMD5050. Вона може випромінювати червоне, зелене або синє світло, а також комбінувати їх для формування різних відтінків. Живлення стрічки здійснюється від мережі 220 В, а клас захисту становить IP67.
Одним погонним метром світлодіодної стрічки NEON 220В JL 5050-60 RGB споживається 14,4 Вт енергії. На довжину одного метра розміщено 60 діодів, кути розлиття променів яких дорівнюють 120°. Розміри шнура складають 10х20х12 мм, а кратність порізки – один метр. Загальна довжина виробу у котушці – 100 метрів. Ресурс стрічки оцінюється у 25 тисяч годин безперервної роботи, а заводська гарантія становить 1,5 року.
Оберіть світлодіодну стрічку NEON 220В JL 5050-60 RGB у інтернет-магазині E-WATT за найвигіднішою ціною та насолоджуйтеся якісним та яскравим світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00012587 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка NEON 220 В JL 5050-60 RGB IP65, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 20х10 мм |
| Розділ | Світлодіодний неон 220V |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ціна | 4.34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴/м





