Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну стрічку NEON 12В JL 2835-120 G, яка ідеально підходить для створення контурного підсвічування об'єктів та декоративного зовнішнього оформлення будівель. Ця стрічка оснащена світлодіодами типу SMD 2835, які забезпечують не тільки яскраве, але й рівномірне освітлення. Номінальна напруга складає 12 В постійного струму.
Модель має зелений розсіювач і випускає світіння того ж кольору. На кожен метр стрічки доводиться 120 світлодіодів, потужність такого відрізка становить 9,6 Вт, кут розсіювання променів складає 120°. Кратність порізки виробу – 2,5 см, загальна довжина цілої котушки – сто метрів.
Шнур належить до продукції стандартної якості виконання та має клас захисту IP67. Розміри складають 8х16х10 мм. Ресурс роботи діодів становить приблизно 25 тисяч годин безперервної експлуатації.
Не зволікайте і замовляйте світлодіодну стрічку NEON 12В JL 2835-120 G у інтернет-магазині E-WATT вже сьогодні, і насолоджуйтеся яскравим та рівномірним освітленням вашого об'єкту чи будівлі на протязі багатьох років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Зелений |
| Колір світіння | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011705 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка NEON 12 В JL 2835-120 G IP65 зелений, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9,6 Вт/м |
| Розмір | 8x16x10 |
| Розділ | Світлодіодний неон 12V |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 2.52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴/м






