Професійна світлодіодна стрічка COLORS D880-48V-10mm-IP67-WW_40 на 48В.
- Довжина котушки 40 метрів.
- Послідовне підключення до 40 метрів.
- Використовується для підсвітки фасадів, та будівель.
- Клас захисту IP67, забезпечує повний захист від попадання пилу та вологи.
- Індекс передачі кольору CRI: RA> 80.
- Сертифікація: UL, CE, RoHs, ISO.
- Гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Зелений |
| Колір світіння | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011700 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 2835-120 G IP65 зелений, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9,6 Вт/м |
| Розмір | 8x16x10 |
| Розділ | Світлодіодний неон 220V |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 1.89 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴/м






