Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну стрічку NEON 220В JL 2835-120 R для створення зовнішнього та внутрішнього контурного підсвічування, а також світлового декорування об'єктів. Ця модель має низьке споживання електроенергії, використовуючи діоди типу SMD2835, що дозволяє домогтися рівномірності поширення світла від джерела та підвищити яскравість світіння.
Світлодіодна стрічка має живлячу напругу 220 В та оснащена розсіювачем червоного кольору, що випромінює той самий відтінок. Широкий кут розсіювання променів досягає 120°. На кожен метр стрічки доводиться по 120 світлодіодів, питома споживана потужність складає 9,6 Вт/м.
Розміри моделі складають 8х16х10 мм, а в повній котушці міститься 100 метрів виробу, який можна різати на фрагменти кратно одному метру. Стрічка має клас захисту IP67 та оцінюється на 25 тисяч годин експлуатації. Крім того, заводська гарантія на цей виріб становить 18 місяців.
Купуючи світлодіодну стрічку NEON 220В JL 2835-120 R в інтернет-магазині E-WATT, ви можете бути впевнені в якості та довговічності товару, а також отримаєте його за доступною ціною. Цей виріб дозволяє створити комфортне та привабливе освітлення в будь-якому приміщенні або на вулиці, що стане гідним доповненням до інтер'єру або екстер'єру будь-якого об'єкту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Червоний |
| Колір світіння | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011699 |
| Валюта | USD |
| Назва | Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 2835-120 R IP65 червоний, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодний неон 220V |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 1.89 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴/м






