Засоби освітлення - важливий компонент будь-якого інтер'єру, який впливає на настрій, енергетику та комфортність. Інтернет-магазин E-WATT пропонує купити світлодіодну стрічку NEON 220В JL 2835-120 WW з теплим відтінком світла та якісними характеристиками. Ця стрічка призначена для зовнішнього та внутрішнього підсвічування, а також декорування будівель, виставок, стендів, меблів, магазинів та інших об'єктів.
SMD2835 світлодіоди забезпечують рівномірне світіння високої яскравості. У кожному метрі стрічки розташовано 120 світлодіодів, а кути поширення променів досягають 120°. Світловий потік складає 650 лм/м, що гарантує достатню яскравість підсвічування. Шнур має теплий відтінок світла, що відповідає колірній температурі 3000 К. Живлення стрічки - 220 В, а питома потужність складає 9,6 Вт/м.
Кожна котушка містить сто метрів гнучкого шнура, різати його допускається тільки кратно одному метру. Стрічка має клас захисту IP65, тому може використовуватись як внутрішньо, так і зовні приміщень. Прогнозований термін експлуатації цього виробу - близько 25 000 годин, а заводська гарантія - 1,5 року. Купуючи світлодіодну стрічку NEON 220В JL 2835-120 WW в інтернет-магазині E-WATT, ви гарантовано отримаєте високу якість продукту за доступною ціною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодний гнучкий неон |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011698 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Назва | Світлодіодна стрічка NEON 220В JL 2835-120 WW IP65 теплий білий, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9,6 Вт/м |
| Розмір | 8x16x10 |
| Розділ | Світлодіодний неон 220V |
| Термін експлуатації | 25 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 2.52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴/м






