Інтернет-магазин E-WATT пропонує світлодіодну стрічку JL 2835-180 WW 220В IP68, яка стане чудовим рішенням для створення надійного та ефективного підсвічування. Ця світлодіодна стрічка працює від напруги 220 В і містить у собі 180 діодів типу SMD 2835 на один погонний метр. Теплий білий колір світла з температурою 3000 К дозволить створити затишну та зручну атмосферу у будь-якому приміщенні. Потужність одного метра стрічки становить 18 Вт, а паспортний термін служби досягає 25 тисяч годин. Клас захисту IP68 робить цю світлодіодну стрічку герметичною, що дозволяє застосовувати її не тільки в приміщеннях, але й на вулиці. Кути розсіювання променів доходять до 120°, що дозволяє застосовувати виріб для організації контурного підсвічування. Замовивши світлодіодну стрічку JL 2835-180 WW 220В IP68 теплий білий в інтернет-магазині E-WATT, Ви можете бути впевнені у якості та надійності продукту. Крім того, наші ціни стануть для Вас приємним сюрпризом. Замовте світлодіодну стрічку вже сьогодні та насолоджуйтеся яскравим та ефективним підсвічуванням!
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 220 вольт |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001601 |
| Валюта | USD |
| Назва | Світлодіодна стрічка JL 2835-180 WW 220В IP68 теплий білий, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Розділ | Світлодіодна стрічка 220V |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 2.59 |
- Ціна: 109 ₴/м



