Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-CW-20 - це відмінний вибір для створення яскравого та ефективного освітлення в будь-якому приміщенні. Біла стрічка з холодним білим світлом (Cool White) ідеально підходить для освітлення різноманітних просторів, де потрібно створити атмосферу чистоти та стильного дизайну.
Захист стрічки не передбачає герметизації, що робить її оптимальним вибором для внутрішнього освітлення, де волога не є критичним фактором.
Будьте впевнені в надійності та якості продукції OEM. Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-CW-20 легко встановлюється та має довгий термін служби. Створіть своє індивідуальне освітлення зі стрічкою OEM та насолоджуйтеся якістю світла в будь-якому приміщенні.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014371 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 240 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-CW-20 біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 20 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 115 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2300 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Ціна | 3.50 |
- Ціна: 118 ₴/м







