Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3 – це нове слово в світі світлотехніки, яке представляє інтернет-магазин E-WATT. Цей високотехнологічний виріб знаходиться на третьому поколінні лінійки продуктів BIOM та має найбільшу яскравість серед своїх споріднених моделей.
Виріб має оновлену конструкцію та на кожному сегменті містить логотип компанії, який гарантує його якість та справжність. Крім того, у новій серії досягнута покращена якість кріплення завдяки використанню нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників, що забезпечує міцне кріплення та довговічність використання.
Оновлені навіть дроти живлення – їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення стало силіконовим, що забезпечує високу еластичність стрічки в умовах роботи за низьких температур. Споживана потужність виробу становить 14,4 Вт/м, а кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося досягти високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, що забезпечує довговічність використання виробу. Виробник дає на стрічку гарантію на 3 роки, що підтверджує його високу якість.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014504 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-5050-60-RGB-20, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 2.80 |
| Основні | |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
- Ціна: 118 ₴/м











