
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-WW-20 теплий білий, негерметична, 1 м
93 ₴/м
- В наявності
- Код: 00-00014501
E-WATT пропонує у своєму асортименті нову стрічку BIOM Professional BPS-G3. Ця модель належить до третього покоління виробів BIOM Professional, що означає найвищий рівень якості та функціональності. Логотип компанії, розміщений на кожному сегменті стрічки, гарантує її справжність та надійність. Нова стрічка має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. Використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки підвищує якість її кріплення, а товщина клейового шару у півтора рази більше, ніж у попередників. Третє покоління професійної лінійки має оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ. Це забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Світловий потік стрічки складає 1920 лм, а споживана потужність - 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур - 2800-3200 К, кут світіння - 120°. Даний виріб має набагато вищу яскравість світіння в порівнянні з аналогами інших брендів за рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології. Виробник гарантує прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин та дає на неї гарантію на 3 роки. Обирайте стрічку BIOM Professional BPS-G3 в магазині E-WATT і насолоджуйтесь якісним та надійним освітленням!
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014501 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-WW-20 теплий білий, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 145 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 1920 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 2.66 |
| Основні | |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
- Ціна: 93 ₴/м





