
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1 м
93 ₴/м
- В наявності
- Код: 00-00014500
Інтернет-магазин E-WATT радо представляє новий продукт від бренду BIOM – стрічку серії BIOM Professional BPS-G3. Ця модель є представницею нового, третього покоління виробів даного бренду і відрізняється найбільшою яскравістю серед своїх сородичів, а також оновленою конструкцією. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників, що забезпечує надійне і стійке кріплення. Третє покоління професійної лінійки BIOM Professional BPS-G3 має оновлені дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1950 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 4000-4500 К, кут світіння – 120°. Благодаря використанню нових світлодіодів та вдосконалення технології виробництва, вдалося досягти високої яскравості світіння без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. Виробник забезпечує прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, а також гарантію на 3 роки. Замовляйте стрічку BIOM Professional BPS-G3 в інтернет-магазині E-WATT.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 13.5 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014500 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 148 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2000 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Ціна | 2.66 |
| Основні | |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
- Ціна: 93 ₴/м





