У магазині E-WATT з'явилася нова продукція від бренду BIOM – серія Professional BPS-G3. Це третє покоління світлодіодних стрічок, яке відрізняється найвищою яскравістю та оновленою конструкцією. Кожен сегмент стрічки має логотип компанії, що підтверджує її справжність. У новій лінійці виробник застосував новий білий скотч на зворотному боці стрічки, що забезпечує покращену якість кріплення. Товщина клейового шару у півтора рази більше, ніж у попередніх моделях. Дроти живлення також були оновлені: тепер вони мають білий та помаранчевий колір, а обплетення зроблене з силікону, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах низьких температур. Світловий потік становить 2000 лм, а споживана потужність – 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 7000-7500 К, кут світіння – 120°. Завдяки оновленню використовуваних світлодіодів та технології виробник зміг домогтися високої яскравості світіння без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. Прогнозований термін роботи стрічки становить до 35 000 годин, а виробник надає на неї гарантію на 3 роки. Замовляйте світлодіодні стрічки BIOM Professional BPS-G3 у магазині E-WATT та створіть високоякісне та ефектне освітлення за доступною ціною!
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 13.5 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014499 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-120-CW-20 білий, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 148 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2000 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K |
| Ціна | 2.66 |
| Основні | |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
- Ціна: 93 ₴/м





