E-WATT: професійна світлотехніка за доступною ціною BIOM Professional BPS-G3 - це нове, третє покоління світлодіодної стрічки від виробника BIOM, яке уособлює преміальний клас продукції з найбільшою яскравістю та оновленою конструкцією. На кожному сегменті стрічки розміщений логотип компанії, який підтверджує справжність виробу. У третьому поколінні професійної лінійки BIOM оновлені навіть дроти живлення: їх колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки в умовах роботи за низьких температур. Дана модель має світловий потік 950 лм та споживану потужність 6,5 Вт/м. Діапазон колірних температур - 7000-7500 К, кут світіння - 120 °. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології виробництва вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. Прогнозований термін роботи продукції досягає 35 000 годин, тому виробник надає на стрічку гарантію на 3 роки. Така тривала робота робить стрічку BIOM Professional BPS-G3 вигідною і економічно вигідною покупкою для будь-яких застосувань. Інтернет-магазин E-WATT пропонує купити світлодіодну стрічку BIOM Professional BPS-G3 за доступною ціною. Замовляйте зараз та насолоджуйтесь високоякісним та ефективним освітленням від світового лідера в галузі світлотехніки.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність | 6.5 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014496 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-12-2835-60-CW-20 білий, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 6,5 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 145 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 940 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K |
| Ціна | 1.82 |
| Основні | |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
- Ціна: 69 ₴/м






