Інтернет-магазин E-WATT пропонує нове покоління світлодіодних стрічок серії «Стандарт». У нових моделях використовуються світлодіоди з яскравістю 18-20 лм, що на 2-2,5 рази вище, аніж у попередніх версіях. Крім того, для зручності споживачів, світловий потік вказується у перерахунку на 1 метр стрічки.
Світлодіодна стрічка має низьке енергоспоживання – 14,4 Вт/м та 60 діодів на 1 метр. Колір світіння - FULL RGB IC, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців.
FULL RGB IC - це світлодіоди з повною колірною гамою та можливістю зміни кольору за допомогою контролера. IC (Integrated Circuit) вказує на наявність мікросхем у світлодіодах, що дозволяє керувати кольором і яскравістю світіння. Такі світлодіоди широко використовуються у світлотехніці для створення яскравих та ефектних елементів освітлення, зокрема, у світлових шоу та декоративних підсвічуваннях. FULL RGB IC дозволяє отримати майже будь-який колір, що дуже корисно для дизайнерів та архітекторів, які створюють ефектні та оригінальні проекти освітлення.
На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні.
Світлодіодну стрічку легко кріпити за допомогою професійного скотча 3М, який має шар у 2 рази більше, ніж у попередніх моделях та аналогів, і адгезивну здатність вище. Крім того, стрічка поставляється в стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
Нові світлодіодні стрічки серії «Стандарт» від E-WATT – це ідеальний вибір для створення стильного та приємного освітлення в будинку, офісі чи на вулиці. Замовляйте наші продукти та переконайтеся в їх високій якості.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна адресна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014494 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-FRGB-20 WS2811, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 3.92 |
- Ціна: 174 ₴/м


