У інтернет-магазині E-WATT з'явилася нова стрічка нового покоління класу «Стандарт». Якість світлотехніки в новій серії значно покращилася, оскільки використовуються світлодіоди з яскравістю 18-20 лм, що у 2-2,5 рази вище, аніж у попередньої серії. Крім того, для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Це дозволяє краще розуміти, скільки світла можна отримати від одного метра стрічки.
Стрічка має енергоспоживання 15 Вт/м і 60 діодів на метр. Колірна температура виробу складає 2800-3200К, а кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а гарантія на виріб від виробника становить 12 місяців. Захисний шар на гнучкій платі стрічки захищає від вологи та фізичних ушкоджень струмоведучих частин. Рівномірне розташування діодів забезпечує візуально невиразні проміжки між сегментами.
Ще один перевагою нової стрічки є зручне кріплення за рахунок професійного скотча 3М з вищою адгезивною здатністю. Шар скотча у новій моделі у 2 рази більше, аніж у попередніх моделях та аналогах. Виріб поставляється в стильній брендовій упаковці, яка підкреслює якість виробу.
Замовити нову стрічку класу «Стандарт» можна в інтернет-магазині E-WATT за оптимальною ціною. Ви отримаєте високу якість світлотехніки за доступною ціною.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014493 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5630-60-WW-20-V2 тепла біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 15 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 1400 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 1.25 |
- Ціна: 56 ₴/м







