Інтернет-магазин E-WATT представляє нову модель світлодіодної стрічки класу «Стандарт», яка відноситься до нового покоління виробів. У порівнянні з попередніми моделями, нова стрічка має більшу яскравість світлодіодів – 18-20 лм, що у 2-2,5 рази вище показників попередниць. Крім того, для зручності споживачів світловий потік вказується у перерахунку на 1 метр стрічки.
Світлодіодна стрічка має енергоспоживання 14,4 Вт/м, а кількість діодів у одному метрі складає 60 штук. Колірна температура виробу становить 2800-3200К, а кути світіння – 120°. Термін служби стрічки складає 20 000 годин, а виробник гарантує її якість на 12 місяців.
Спеціальний захисний шар знизу гнучкої плати запобігає потраплянню вологи та фізичним пошкодженням струмоведучих частин, що робить цей виріб довговічним. Рівномірне розташування діодів дозволяє забезпечити невиразні проміжки між сегментами. Для кріплення стрічки використовується професійний скотч 3М, який має більший шар та вищу адгезивну здатність в порівнянні з попередніми моделями та аналогами.
Упаковка нової моделі світлодіодної стрічки від E-WATT має стильний дизайн та підкреслює високу якість виробу. Купуючи стрічку в інтернет-магазині E-WATT, ви можете бути впевнені у її надійності та якості.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014492 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-WW-65-V2 тепла біла, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 1.54 |
- Ціна: 65 ₴/м






