В інтернет-магазині E-WATT з’явилася нова стрічка світлодіодного освітлення відомого бренду, яка має більш високу якість та ефективність, ніж попередниці. Цей виріб відноситься до класу «Стандарт» та створений на основі новітніх технологій. В порівнянні з минулими моделями, в даній стрічці використані світлодіоди з яскравістю 18-20 лм, що забезпечує значно краще освітлення. Для зручності споживачів, світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки.
Ця стрічка є енергоефективною, її енергоспоживання становить 14,4 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 60 шт. Колірна температура виробу – 6000-6500К, а кути світіння – 120°. Термін служби стрічки складає 20 000 годин, а виробник гарантує якість виробу на 12 місяців.
Стрічка має захисний шар знизу, який не допускає потрапляння вологи та захищає струмоведучі частини від пошкоджень. Відстані між діодами у цій стрічці однакові, тому проміжки між сегментами не видно. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, який забезпечує міцне кріплення, а упаковка має стильний дизайн, що підкреслює якість виробу. Нова стрічка світлодіодного освітлення від E-WATT – це ідеальний вибір для тих, хто хоче отримати високу якість світла за оптимальною ціною.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014491 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-CW-65-V2 біла, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Ціна | 1.54 |
- Ціна: 65 ₴/м






