Інтернет-магазин E-WATT представляє нову стрічку з високою яскравістю та світловим потоком. Модель відноситься до класу «Стандарт» і має ряд переваг порівняно з попередніми версіями.
Світлодіоди нового покоління мають яскравість 18-20 лм, що у 2-2,5 рази вище, ніж у попередніх моделях. Енергоспоживання складає 14,4 Вт/м, кількість діодів в одному метрі – 60 штук, а кути світіння – 120°. Нововведення у технологічному процесі та застосування комплектуючих високої якості забезпечили ефективний світловий потік.
Стрічка має термін служби у 20 000 годин та гарантію від виробника на 12 місяців. Унікальна конструкція з захисним шаром забезпечує захист від вологи та фізичних пошкоджень. Рівномірний розміщення діодів дозволяє уникнути візуальної нерівності між сегментами.
Стрічка кріпиться за допомогою професійного скотчу 3М, який має більший захисний шар та вищу адгезивну здатність порівняно з аналогами. Продукт поставляється у стильній брендовій упаковці, що підкреслює якість виробу.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | RGB світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014490 |
| Валюта | USD |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-RGB-20, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 1.19 |
- Ціна: 53 ₴/м









