В інтернет-магазині E-WATT з'явилася нова стрічка світлодіодів класу «Стандарт». Це відмінна модель від попередньої серії, оскільки використовує світлодіоди з яскравістю в 2-2,5 рази вище, ніж у попередніх моделях. Цінується вона за оптимальну вартість та високу якість світлотехніки. Для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки, що дуже зручно.
Енергоспоживання даної стрічки становить 14,4 Вт/м, а кількість діодів у одному метрі – 60 штук. Колірна температура виробу – 2800-3200 К, а кути світіння – 120°. Дана стрічка має дуже довгий термін служби, оцінюється у 20 000 годин, а виробник надає гарантію на виріб 12 місяців.
Захист від фізичних ушкоджень та вологи забезпечує спеціальний захисний шар, розміщений на гнучкій платі знизу. Крім того, діоди розташовані на стрічці рівномірно, завдяки чому невиразні проміжки між сегментами. Стрічку можна легко прикріпити за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, ніж у попередніх моделях та аналогів. Адгезивна здатність цього скотча помітно вище, ніж у конкурентів. Крім цього, стрічка поставляється у стильній брендовій упаковці, що підкреслює якість виробу. Замовити дану стрічку можна у інтернет-магазині E-WATT за доступною вартістю.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014489 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-WW-20-V2 тепла біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 1.19 |
- Ціна: 50 ₴/м






