Інтернет-магазин E-WATT радий представити новинку в асортименті – світлодіодну стрічку нового покоління класу «Стандарт». Ця модель – це якість, ефективність та доступна вартість у одному виробі.
Нова стрічка відрізняється від попередніх моделей використанням світлодіодів з яскравістю 18-20 лм, що дозволяє отримати ефективний світловий потік у 2-2,5 рази вище, ніж у попередників. Крім того, для зручності споживачів, світловий потік вказується у перерахунку на 1 метр стрічки.
Енергоспоживання стрічки становить 14,4 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 60 штук, колірна температура виробу – 6000-6500К, кути світіння – 120°. Термін служби даної моделі складає 20 000 годин, а виробник гарантує її якість протягом 12 місяців.
Стрічка виготовлена на гнучкій платі з присутнім спеціальним захисним шаром, який захищає струмоведучі частини від вологи та фізичних пошкоджень. Відстані між усіма діодами однакові, що робить проміжки між сегментами невидимими для ока. Кріплення стрічки здійснюється за допомогою професійного скотча 3М, який має більший захисний шар та адгезивну здатність. Упаковка виробу виготовлена у стильному брендовому дизайні, що підкреслює якість даного виробу.
Замовити світлодіодну стрічку нового покоління класу «Стандарт» можна у інтернет-магазині E-WATT за доступною вартістю.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014488 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-5050-60-CW-20-V2 біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14,4 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 62,5 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Ціна | 1.19 |
- Ціна: 50 ₴/м






