Нова стрічка класу «Стандарт» від інтернет-магазину E-WATT є результатом використання новітніх технологій та комплектуючих високої якості. Особливістю даної моделі є світлодіоди з яскравістю 18-20 лм, що в 2-2,5 рази вище, ніж у попередніх моделях. Зручність для споживачів забезпечується вказівкою світлового потоку у перерахунку на 1 метр стрічки. За підрахунками, ефективний світловий потік даної стрічки значно перевищує попередні моделі.
Є ще один позитивний момент - енергоспоживання стрічки становить всього 20 Вт/м, а кількість діодів у одному метрі - 240 штук. Колірна температура виробу – 2800-3200К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а гарантійний термін на виріб - 12 місяців.
Стрічка має спеціальний захисний шар на гнучкій платі, який захищає від вологи та фізичних ушкоджень струмоведучі частини. Рівномірний розмір діодів дозволяє уникнути відкритого проміжку між сегментами. Крім того, стрічка кріпиться професійним скотчем 3М, який має більший захисний шар та вищу адгезивну здатність, що забезпечує її стійкість на поверхні.
Стрічка класу «Стандарт» від E-WATT поставляється у стильній брендовій упаковці, яка підкреслює її високу якість. Ви можете придбати цю стрічку в інтернет-магазині E-WATT.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 240 шт. |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014487 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-240-WW-20 тепла біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 20 Вт/м |
| Розмір | 10х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 115 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 2300 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 3.50 |
- Ціна: 118 ₴/м






