
Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-NW-20-V3 1500 Lm/m нейтральна біла, негерметична, 1 м
40 ₴/м
- В наявності
- Код: 00-00014482
E-WATT пропонує нову стрічку LED-освітлення класу «Стандарт» з покращеними характеристиками. У порівнянні з попередніми моделями, світлодіоди в новій стрічці мають яскравість 18-20 лм, що на 2-2,5 рази вище. Ефективний світловий потік складає 14 Вт/м, а кількість діодів – 120 шт/м. Колірна температура виробу становить 4000-4500К, а кути світіння – 120°. Термін служби виробу – 20 000 годин, а гарантія від виробника – 12 місяців. У новій стрічці на гнучкій платі знизу застосовано спеціальний захисний шар від вологи та фізичних ушкоджень. Відстані між усіма діодами однакові, що робить проміжки між сегментами візуально невиразними. Стрічку можна легко кріпити за допомогою професійного скотча 3М, який має більший шар та вищу адгезивну здатність. Нова стрічка LED-освітлення класу «Стандарт» від E-WATT має покращені характеристики та поставляється в стильній брендовій упаковці. Купуючи цей виріб, ви можете бути впевнені в якості та тривалості освітлення.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014482 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-NW-20-V3 1500 Lm/m нейтральна біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 14 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 143 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4000-4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 1.23 |
- Ціна: 40 ₴/м





