E-WATT: нове покоління світлодіодної стрічки "Стандарт" Інтернет-магазин E-WATT представляє нове покоління світлодіодної стрічки "Стандарт". У порівнянні зі стрічками попередньої серії, які використовували світлодіоди з яскравістю 7-8 лм, нова модель має діоди з яскравістю 18-20 лм, що забезпечує її ефективний світловий потік у 2-2,5 рази вище. Завдяки застосуванню комплектуючих високої якості та нововведенням у технологічному процесі, енергоспоживання стрічки складає лише 4,8 Вт/м. У кожному метрі стрічки розміщено 60 діодів, а кут світіння становить 120°. Колірна температура виробу – 6000-6500К. Для зручності споживачів, світловий потік стрічки вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Термін служби стрічки оцінюється у 20 000 годин, а виробник надає гарантію на виріб протягом 12 місяців. Стрічка має спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Також вона має однакові відстані між усіма діодами, що робить проміжки між сегментами візуально невиразними. Стрічка легко кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Виріб поставляється у стильній брендовій упаковці, що підкреслює якість виробу.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014476 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-60-CW-65 біла, герметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 4,8 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 450 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Ціна | 0.80 |
- Ціна: 34 ₴/м






