Інтернет-магазин E-WATT представляє нову серію світлодіодних стрічок класу «Стандарт», які відрізняються від попередніх моделей покращеною якістю світла та додатковими функціональними можливостями. Світлодіоди в новій серії мають яскравість 18-20 лм, що в два-два з половиною рази більше, ніж у моделях попереднього покоління. Тепер для зручності споживачів світловий потік вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Це дозволяє точно розрахувати кількість необхідних метрів стрічки для створення певного освітлення. Енергоспоживання стрічки становить 4,8 Вт/м, а кількість діодів у одному метрі – 60 шт. Це дозволяє досягти ефективного світлового потоку, який у два-два з половиною рази вище, ніж у попередніх моделях. Термін служби стрічки становить 20 000 годин, а виробник гарантує якість виробу на 12 місяців. Додатково, на гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Окрім цього, світлодіодна стрічка нової серії кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, ніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Виріб дуже простий у використанні та має багато можливостей для створення різноманітного освітлення в будинках та офісах. Нові світлодіодні стрічки класу «Стандарт» від E-WATT – це найкращий вібір на ринку світлотехніки.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Колір світіння | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014475 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-60-B-20 синя, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 4,8 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 450 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.56 |
- Ціна: 24 ₴/м






