Інтернет-магазин E-WATT радо представляє новинку на ринку світлотехніки - світлодіодну стрічку класу "Стандарт". Ця стрічка є новим поколінням виробів, що відрізняється від попередніх моделей покращеною якістю та функціональністю. У новій серії використовуються світлодіоди з яскравістю 18-20 лм, що в 2-2,5 рази більше, ніж у попередніх моделях. Також для зручності споживачів світловий потік тепер вказується у перерахунку на 1 метр стрічки. Завдяки застосуванню нових технологій та комплектуючих високої якості, ефективний світловий потік даної моделі значно підвищився. Енергоспоживання стрічки становить 4,8 Вт/м, кількість діодів у одному метрі – 60 шт. Колірна температура виробу – 2800-3200К, кути світіння – 120°. Термін служби стрічки становить 35 000 годин, а виробник дає гарантію на виріб 12 місяців. На гнучкій платі знизу присутній спеціальний захисний шар, який запобігає потраплянню вологи та фізичним ушкодженням струмоведучих частин. Крім того, у цій стрічці відстані між усіма діодами однакові, завдяки чому проміжки між сегментами візуально невиразні. Виріб кріпиться за рахунок професійного скотча 3М, шар якого у 2 рази більше, аніж у попередніх моделей та аналогів, а адгезивна здатність помітно вище. Купуючи світлодіодну стрічку у нашому інтернет-магазині E-WATT, ви отримуєте високоякісний виріб за мінімальну ціну.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість світлодіодів | 60 |
| Напруга | 12 В |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014474 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-60-WW-20-V2 тепла біла, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 4,8 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 95 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 450 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 0.77 |
- Ціна: 24 ₴/м






