Професійна світлодіодна стрічка Rishang.
3 роки гарантії.
Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. RA> 80.
Кратність різу: 25мм.
Можливості застосування гнучких конструкцій Led з одноколірними діодами визначаються її технічними характеристиками.
Конфігурація RISHANG 120-2835-12V-IP20 8,6W 818Lm 2700K
У цій світлодіодній стрічці лінійки Rishang Standar встановлено 120 діодів на метр. На смузі шириною 8 мм така щільність елементів лед забезпечує світловий потік в 818 люмен на метр.
Застосування
Працює від напруги в 12 вольт. Ілюмінація, світлове зонування інтер'єру, оформлення торгового обладнання або рекламних конструкцій.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Вид виробу | LED світильник |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 120х20 |
| Еквівалентна потужність | 81 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 140 |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 9 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розмір посадковий | 50-110 |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 720 lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Основні | |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴





