Прожектор від BIOM серії S5 – це еволюційний крок у розвитку освітлення, наступне покоління вже визнаної серії S4. Він об'єднує в собі переваги високоякісного світла, надійності збірки, простоти кріплення, стильного дизайну та доступної ціни порівняно з конкурентами.
В основі роботи пристрою лежать надійні SMD-світлодіоди від відомого виробника SANAN. Світловіддача прожектора, оснащеного діодами SMD 2835, становить 90 лм/Вт, а індекс передачі кольору CRI перевищує 80 одиниць. Забезпечує ефективну освітленість простору колірна температура світіння на рівні 6200 K.
Унікальний лінійний драйвер останнього покоління, виготовлений за технологією DOB, гарантує стабільну роботу пристрою при напрузі 175-265 В. Крім того, новий дизайн кронштейну дозволяє розмістити прожектор під кутом у 45°, що робить його ідеальним варіантом для підсвічування вивісок, бордів та фасадів. Використання передових технологій дозволяє знизити вартість світлодіодних виробів, одночасно підвищуючи їх ефективність. Покупайте прожектори BIOM S5 в інтернет-магазині E-WATT та насолоджуйтеся сучасним та продуктивним освітленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00014576 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Клас якості | Стандарт |
| Кут світіння, ° | 180 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Потужність | 10 W |
| Назва | Світлодіодний прожектор BIOM 10 W S5-SMD-10-Slim 6200 К 220 V IP65 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Прожектори LED |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 30000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Ціна | 3.22 |
- Ціна: 143 ₴





