Високопотужна промислова світлодіодна лампа TORCH NOVO-50W E27 (001-093-0050)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 180° |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Світловий потік | 5350 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,70 ₴


