Блок аварійного живлення БАЖ DURAKIT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | 11.1V 4400mAh літієвий |
| Колір | білий , голубий |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 5W-60W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм х 90 мм х 45мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тривалість роботи від акумулятора | ≥ 40W- 2год./ ≥ 50W – 1год |
| Час заряджання | 24 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111,61 ₴


