Підвісний лінійний світильник "FORTUNE5-3ССТ" 40W (Чорний)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Тросовий підвіс в комплекті |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 40 W |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм х 50 мм х 75 мм |
| Світловий потік | 4200 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 70 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900,15 ₴





