Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T12 350Lm 5000K Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 350 Lm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 140г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200mAh або 3x AAA змінний |
| Режим роботи | Максимум, мінімум, стробоскоп |
| Комплектація | Акумулятор, адаптер для батарейок типу ААА, шнур на руку, зарядний кабель, ущільнювач під АКБ 18650, документація |
| Штрихкод | 4820246484183 |
| Штрих-код | 4820246484183 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Час заряду | 3г |
| Дальність | 200м |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 145mm x 39mm x 31mm |
| Спосіб заряду | micro USB |
| Тип світлодіода | T6 |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| IP | 44 (захист від бризок) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴







