Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T07 700Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 700 Lm |
| Колір | Чорний матовий |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 142г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1500mAh або 21700 або 3x AAA змінний |
| Режим роботи | Максимум, середній, низький, стробоскоп, SOS |
| Комплектація | Акумулятор, адаптер для батарейок типу ААА, шнур на руку, зарядний кабель, ущільнювач під АКБ 18650, документація |
| Штрихкод | 4820246483322 |
| Штрих-код | 4820246483322 |
| Час заряду | 4г |
| Дальність | 250м |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 155mm х 35mm х 28mm |
| Поверхня рефлектора | Мікротекстурована |
| Спосіб заряду | micro USB |
| Тип світлодіода | P50 |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| IP | 44 (захист від бризок) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴











