Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T04 300Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Колір | Чорний матовий |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 87г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200mAh змінний |
| Режим роботи | Максимум, середній, низький, стробоскоп, SOS |
| Комплектація | Акумулятор, кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, документація |
| Штрихкод | 4820246483292 |
| Штрих-код | 4820246483292 |
| Час заряду | 3г |
| Дальність | 200м |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 140mm x 28mm x 26mm |
| Поверхня рефлектора | Мікротекстурована |
| Спосіб заряду | micro USB |
| Тип світлодіода | T6 |
| Захист від падіння | 1 м |
| Індикатор заряду | 2 рівневий |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| IP | 44 (захист від бризок) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴









