Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T02 200Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Колір | Чорний матовий |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 85г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 800mAh вбудований |
| Режим роботи | Максимум, стробоскоп, COB |
| Комплектація | Кліпса, зарядний кабель, документація |
| Штрихкод | 4820246483278 |
| Штрих-код | 4820246483278 |
| Час заряду | 2г |
| Дальність | 170м |
| Матеріал корпуса | Алюмінієвий сплав |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 108mm х 30mm х 25mm |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Спосіб заряду | micro USB |
| Тип світлодіода | T6 + COB |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| IP | X2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴










