Портативний мультимедійний проектор HAVIT HV-PJ216 PRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Android TV 9.0, Bluetooth V5.0, Wi-Fi (5G+2.4G) |
| Вага | 1.39кг |
| Вхідна напруга | AC 100-240V 50/60Hz |
| Відстань для проекції | 1.2 м — 3 м (40 — 150") |
| Габаритні розміри | 166mm х 126mm х 190mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8528 69 80 00 |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кількість у коробі | 6 шт. |
| Матеріали | ABS+PC |
| Опір | 4 Ом |
| Потужність | 5W |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Роздільна здатність проекції | 1920 x 1080 (support 4K) |
| Рівень шуму | ≤50dB |
| Середня яскравість екрану | 10000 Lm (300+ ANSI Lm) |
| Співвідношення сторін | 16:9 / 4:3 |
| Сумісність | AV, 2xUSB, HDMI, BT |
| Технологія проекції | LCD дисплей 4" |
| Штрих-код | 6939119066796 |
| Штрихкод | 6939119066796 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 380 ₴





