Портативний караоке мікрофон HAVIT HV-SK851BT 5W Black
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Аудіо входи | AUX, Bluetooth, Micro SD |
| Батарея | 3.7V/1200mAh |
| Вага | 255г |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 222mm х 80mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Потужність | 5W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Bluetooth, AUX, Micro SD, USB-C, RGB |
| Час заряду | 3.5г |
| Час роботи | 6г |
| Штрих-код | 6939119097219 |
| Штрихкод | 6939119097219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033 ₴






