Портативна колонка караоке HAVIT HV-SK894BT 5W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Батарея | 3.7V/2000mAh |
| Вага | 490 г |
| Вхідна напруга | 5V/1A |
| Габаритні розміри | 100mm х 100mm х 138mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 57 мм |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | ABS + PC + тканина |
| Потужність | 5W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Micro SD, BT, RGB |
| Час відтворення | 6г |
| Час заряду | 4г |
| Час роботи | 5-6г |
| Штрих-код | 6939119068684 |
| Штрихкод | 6939119068684 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 095 ₴






