Портативна колонка HAVIT HV-SQ120BT 50W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Аудіо входи | AUX, Guitar, Mic |
| Батарея | 12V/7000mAh |
| Вага | 9.8кг |
| Вхідна напруга | AC 100-240V 50/60Hz |
| Вхідний струм | DC 15V/3А |
| Габаритні розміри | 325mm x 330mm x 692mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 8" х2 + 3" x1 |
| Живлення | Мережевий адаптер |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 00 00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 1 шт |
| Матеріали | Поліпропілен |
| Потужність | 50W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, FM, BT, TWS, TF, LED, RGB, MIC IN |
| Час відтворення | 6-8г |
| Час заряду | 4г |
| Час роботи | 8г |
| Штрих-код | 6939119066451 |
| Штрихкод | 6939119066451 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 282 ₴








