Портативна колонка HAVIT HV-SK889BT 7W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Батарея | 3.7V/1500mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 1А |
| Габаритні розміри | 100mm х 100mm х 138mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 57 мм |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 00 00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS + PC + тканина |
| Потужність | 7W |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | Bluetooth, Micro SD, FM, TWS, RGB |
| Час відтворення | 6-8г |
| Час заряду | 4г |
| Час роботи | 6-8г |
| Штрих-код | 6939119075507 |
| Штрихкод | 6939119075507 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴







