Портативна колонка HAVIT HV-SK862BT 40W RGB Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | X6 |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.3 |
| Батарея | 7.2V/4000mAh |
| Вхідна напруга | DC5V |
| Вхідний струм | 2.4A |
| Габаритні розміри | 342mm x 115mm x 187mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 79 мм х2 + 31 мм х2 |
| Діапазон частот | 80Hz-18kHz |
| Живлення | USB-C |
| Код УКТЗЕД | 8518 22 00 90 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 8 шт. |
| Матеріали | ABS + тканинна |
| Потужність | 20W x2 |
| Підсвітка | RGB |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, BT, TWS, TF, RGB |
| Час відтворення | 12г |
| Час заряду | 5г |
| Час роботи | 12г |
| Штрих-код | 6939119069452 |
| Штрихкод | 6939119069452 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 312 ₴








