Портативна колонка HAVIT HV-SK814BT 10W Black
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Батарея | 3.7V/3000mAh |
| Вага | 570г |
| Вольтаж | 5V |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC 5V/2,0А |
| Габаритні розміри | 194mm х 94mm х 54mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 40 мм |
| Діапазон частот | 100Hz-20kHz |
| Живлення | micro-USB |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 99 00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Потужність | 5W x 2 |
| Підсвітка | Да |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | AUX, USB, FM, BT, LED, TF, MIC IN |
| Час заряду | 4г |
| Час роботи | 5-8г |
| Чутливість | ≥ 80dB |
| Штрих-код | 6939119031138 |
| Штрихкод | 6939119031138 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 726 ₴








