Повербанк TITANUM 914 White 30000mAh
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна напруга | USB1 & USB2: DC5V/2.1А (Max) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 583г |
| Місткість | 30000mAh |
| Вхідна напруга | MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A |
| Штрихкод | 4820246483483 |
| Штрих-код | 4820246483483 |
| Кількість у коробі | 28шт |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Габаритні розміри | 140mm х 69mm х 38mm |
| Матеріали | ABS |
| Тип роз'єму | Micro USB, USB-C, 2xUSB-A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴






