Повербанк TITANUM 728S 30000mAh 22.5W White
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна напруга | USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W); Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W); USB1 & USB3 & USB4: DC 5V/2.1A |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 608г |
| Місткість | 30000mAh |
| Вхідна напруга | MicroUSB & Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W) |
| Штрихкод | 4820246483506 |
| Штрих-код | 4820246483506 |
| Кількість у коробі | 28шт |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Габаритні розміри | 143mm х 68mm х 40mm |
| Матеріали | ABS |
| Тип роз'єму | 4xUSB-A, Micro USB, USB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴






