Налобний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-H03 180Lm 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 180 Lm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 45г |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 800mAh змінний |
| Режим роботи | Максимум, низький, мерехтіння, COB-максимум, COB-низький, COB-мерехтіння |
| Комплектація | Наголовний ремінь, акумулятор, зарядний кабель, документація |
| Штрихкод | 4820246483360 |
| Штрих-код | 4820246483360 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Час заряду | 2.5г |
| Дальність | 90 м |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Код УКТЗЕД | 8513 10 00 00 |
| Габаритні розміри | 85mm x 45mm x 40mm |
| Поверхня рефлектора | Гладка |
| Спосіб заряду | micro USB |
| Тип світлодіода | XPE + COB |
| Захист від падіння | 1 м |
| Матеріал лінзи | Пластик |
| IP | X2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴









