XTRIKE ME GH-509 – повнорозмірна геймерська гарнітура, яка допоможе максимально зануритися у віртуальні ігрові сюжети. Аксесуар порадує високою якістю відтворення звуку, чутливим мікрофоном для голосового спілкування і ергономічним форм-фактором. А стильний корпус зі світлодіодним підсвічуванням додає пристрою елегантності.
Особливості:
Мультиплатформенна сумісність, смартфон, ПК, PS4, Xbox One
Широкий діапазон частот – від 20 до 20 000 Гц
Чутливий мікрофон на поворотній штанзі
Ергономічне наголів’я і м'які амбушюри
Стильний корпус зі світлодіодним підсвічуванням
Звучання на висоті
Оцініть по-справжньому потужний і деталізоване звучання в комп'ютерних іграх і при перегляді мультимедійного контенту. Гарнітура може похвалитися відтворенням звуку в широкому діапазоні частот від 20 до 20 000 Гц і чутливістю випромінювачів на рівні 109дБ ± 3дБ. Такі параметри роблять навушники конкурентним рішенням у своєму класі.
Завжди на зв'язку
XTRIKE ME GH-509 дає можливість координувати дії з товаришами по команді під час динамічного процесу гри або просто спілкуватися через програми телефонії з друзями і близькими, зберігаючи граничну ефективність. Для цього ігрова гарнітура отримала мікрофон з високою чутливістю -42дБ ± 3дБ і поворотною штангою для налаштування оптимального положення.
Ігрова ергономіка
Оскільки захоплююча віртуальна баталія може затягнутися на багато годин, особливу увагу розробники пристрою приділили ергономіці. Так, гарнітура оснащена еластичним оголів’ям, що повторює форму голови. А великі м'які амбушюри комфортно прилягають до вух і забезпечують додаткову звукоізоляцію, щоб нічого не відволікало від ігрового сюжету.
Сучасний дизайн
Технологічність цієї гарнітури відображена і в її зовнішньому вигляді. Пристрій виконаний у практичному чорному кольорі і привертає увагу витонченими лініями. А родзинкою в дизайні XTRIKE ME GH-509 стала ненав'язлива світлодіодне підсвічування чаш*, настроює гравця на яскраві враження і переконливу перемогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | ПК, ноутбук, ігрова приставка (PS4, PS5, XBOX ONE) |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Опір | 21 Ом |
| Штрихкод | 6932391912966 |
| Штрих-код | 6932391912966 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Довжина кабеля | 2.1м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Чутливість | 109+3dB |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм), USB |
| Мікрофон | Ω4*1.5мм |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Підсвітка | RGB |
- Ціна: 913 ₴


