Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT HV-H2038U Plug USB 7.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Білий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| АКЦІЇ | Знижка -15% |
| Вага | 347г |
| Вхідний струм | ≤135mA |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 2.1м |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 00 90 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Мікрофон | φ6.0*2.7мм |
| Опір | 24 Ом ± 15% |
| Підсвітка | RGB |
| Сумісність | ПК, ноутбук, ігрова приставка (PS4, PS5, XBOX ONE) |
| Чутливість | 114±3dB |
| Штрих-код | 6939119068257 |
| Штрихкод | 6939119068257 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴






