Gaming Combo 3-in-1 XTRIKE ME MK-900 - це набір геймера, в який входить клавіатура, миша і ігрова поверхня. Девайси мають крутий ігровий дизайн і характеристики, необхідні для чистої і швидкої перемоги над противником.
XTRIKE ME MK-900 - це сучасна клавіатура з підсвічуванням для геймерів, які шукають надійне обладнання для використання в тривалих сеансах ігор віртуального світу. Мультимедійні клавіші.
Компактна конструкція XTRIKE ME MK-900 оснащена корисними функціями і необхідними тактичними здібностями в іграх. Завдяки максимальній плавності і швидкості ходу клавіатура відмінно підходить для активних шутерів. Також клавіатура підходить для набору текстів і може використовуватися в офісі завдяки такого результату в роботі.
Миша MK-900 - це справжня легендарна зброя для геймерів, які шукають комбінацію комфорту і неперевершену ігрову точністьі. Ідеальна ергономічна форма миші для правої руки забезпечує тривалу комфортну гру. Висока роздільна здатність оптичного сенсора забезпечить вам по піксельну точність, регульований дозвіл до 6400 DPI.
Килимок для мишки - це ігровий килимок з щільним плетивом ниток, яке забезпечує абсолютно гладку поверхню, завдяки чому ігрова миша ковзає швидко. Килимок відмінно підійде для будь-якого типу миші з будь-яким ступенем чутливості, забезпечуючи високу стабільність управління та зчитування. Килимок виготовлений з високоякісних матеріалів, які навіть при частому скручуванні не зношуються, залишаючи поверхню абсолютно гладкою. Розмір 280мм x 250мм x 2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Штрихкод | 6932391924457 |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Код УКТЗЕД | 8471 60 60 00 |
| Габаритні розміри | Клавіатура: 465mm х 195mm х 32mm, Килимок: 280mm х 250mm х 2mm |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Вольтаж | 5V |
| Кількість клавіш | Клавіатура: 112; Миша: 7 |
| Ресурс натискань | миша: 3 млн., клавіатура: 10 млн. |
| Вхідний струм | 360mA |
| Інтерфейс | USB |
| Мовна розмітка на клавіатурі | Українська + Латиниця |
| DPI | 1000-1600-3200-6400 |
| Підсвітка | RGB |
- Ціна: 939 ₴





