Захищений повербанк HAVIT FS214 IP67 Green 10000mAh
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000mAh |
| Вага | 218г |
| Вихідна напруга | USB: DC 5V/2.1A |
| Вхідна напруга | Type-C: DC 5V/2A |
| Габаритні розміри | 141mm х 71mm х 17mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | ABS+PC |
| Тип роз'єму | USB-A, USB-C |
| Штрих-код | 6939119072940 |
| Штрихкод | 6939119072940 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






