Призначено для заряду нікель-кадмієвих та нікель-металогідридних акумуляторних елементів живлення. Зарядний пристрій має два незалежні канали для акумуляторів стандарту ААА, АА і один канал для елемента типу "Крона". Встановлений струм заряду для стандарту АА 200mA для кожного відсіку, для сдандарта ААА 100mA для кожного відсіку. Для стандарту "Крона" струм заряду становить 35mA. Корпус пристрою оснащений LED індикацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Розміри | 100mm x 48mm x 72mm |
| Штрихкод | 4820118293479 |
| Штрих-код | 4820118293479 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Категорія | Зарядні пристрої |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Мoдель | N201 |
| Вихід | DC 1.25V 200mA X2 AA; DC 1.25V 100mA X2 AAA; DC 9V 35mA |
| Сумісно з акумуляторами | Ni-MH/Cd: АА, ААА, 9V |
| Вхід | AC 100-240V 50/60Hz, 0.5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴




