Гарнітура бездротова HAVIT HV-E521BT - це чудовий звук під час розмови по телефону завдяки високоякісним мікрофону та динаміку, оптимізованим для чіткого передавання мовлення.
Встигніть зробити все, що запланували, упродовж робочого дня — до 6 годин роботи від акумулятора дають змогу зручно здійснювати та відповідати на дзвінки по Bluetooth упродовж дня, без необхідності підзаряджання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 80mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth V5.0+EDR |
| Вага | 5,7г |
| Вхідний струм | DC 5V/500mA |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 80 шт. |
| Опір | 16 Ом |
| Радіус дії | 10 м (без перешкод) |
| Сумісність | HFP, A2DP, AVRCP |
| Час відтворення | 5г |
| Час заряду навушників | 1г |
| Чутливість | 90dB |
| Штрихкод | 6939119048075 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


